logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.02998912988864 14.504348891001596 Anti-aging studio Suzy & Hanny http://www.suzy-hanny.cz
náhled www - webshot.jpg

Anti-aging studio Suzy & Hanny

Provádíme kompletní kosmetická ošetření, . radiofrekvenční ošetření, elektroporaci, depilace všeho druhu, barvení řas a obočí, čištění pleti - klasicky nebo ultrazvukovou škrabkou, masky všeho druhu, liposukce 3. generace, odbourávání celulitidy, lymfatické masáže, různé druhy zábalů, tělový peeling, různé programy na hubnutí. Nabízíme cvičení na Power Plate - vibrační plošině, léčebnou kúru kyslíkem - oxygenoterapie, léčení energií -recovery, regenerace buněk, harmonizace energií v těle.

Web: http://www.suzy-hanny.cz


Adresa: Anti-aging studio Suzy & Hanny Na sádce 446/2
14900  Praha 4 - Chodov http://www.suzy-hanny.cz


mobil: +420 777 992 930

mail: hanadubska30@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

Kavitace (neinvazivní liposukce), Hubnutí a celulitida, radiofrekvenční ošetření těla, Lymfatické masáže, Kosmetika, radiofrekvence, elektroporace, Modeláž nehtů, Léčení energií

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz