logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.1635385806 16.2738315524 Institut zdraví - Poradenské centrum http://www.poradnaprozdravi.cz
náhled www - www-institut-zdravi.png

Institut zdraví - Poradenské centrum

Provozujeme poradenské centrum, trichologická poradna - padání, řídnutí a nedorůstání vlasů, seboroická dermatitida, ekzémy, lupénka, lupy. Homeopatie, tradiční čínská medicína, celostní medicína.

Web: http://www.poradnaprozdravi.cz


Adresa: Institut zdraví - Poradenské centrum Svatohavelská 974
51601  Rychnov nad Kněžnou http://www.poradnaprozdravi.cz


mobil: +420 603 487 789

mobil: +420 737 121 819

mail: info@poradnaprozdravi.cz

Kategorie

Klíčová slova

padání vlasů, lupénka, seboroická dermatitida, lupy, seborea, atopický ekzém, celostní medicína, tradiční čínská medicína, Rychnov nad Kněžnou, poradna pro zdraví, poradenské centrum, institut zdraví, homeopatika, Praha, v Praze, Pardubice, v Pardubicích, Hradec Králové, v Hradci Králové, Pardubicko, Hradecko, homeopatie, homeopatika, homeopatická poradna

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz