Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.
Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.
V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.
Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.
www.morava-net.cz / Organizace a úřady / Vzdělávací instituce / Domovy mládeže
Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.
Slavětínská 82, 190 14 Praha-Klánovice
Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD Hronov, s.r.o.
Čapkova 193, 549 31 Hronov
Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G
Pionýrů 2069, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
Střední škola Kamenice nad Lipou
Masarykova 410, 394 70 Kamenice nad Lipou
Střední škola Kralovice
nám. Osvobození 32, 331 41 Kralovice
Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.
Komenského 10, 591 01 Žďár nad Sázavou 3
Střední škola obchodu a služeb Choceň
náměstí Tyršovo 220, 565 01 Choceň
Střední škola obchodu a služeb Jihlava
Karoliny Světlé 2, 586 01 Jihlava
Střední škola obchodu řemesel a služeb Žamberk
Zámecká 1, 564 01 Žamberk
Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola České Budějovice
Okružní 10, 370 01 České Budějovice 4
Střední škola Opočno
Nádražní 296, 517 73 Opočno
Střední škola Oselce
Oselce 1, 335 01
Střední škola Pelhřimov
Friedova 1469, 393 01 Pelhřimov
Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
Gen. Závady 118, 566 01 Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
Střední škola Pohoda, s.r.o.
Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice-Předměstí
Střední škola potravinářská Smiřice
Gen. Govorova 110, 503 03 Smiřice
Střední škola propagačné tvorby a polygrafie Velké Poříčí Domov mládeže(provozovna Náchod)
Náchodská 285, 549 32 Velké Poříčí
Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim
Čáslavská 973, 537 01 Chrudim IV
Střední škola řemesel a služeb Děčín
Ruská 46, 405 02 Děčín IV-Podmokly
Střední škola řemesel a služeb Jablonec nad Nisou
Smetanova 66, 466 01 Jablonec nad Nisou
Střední škola řemesel a služeb Strakonice
Zvolenská 934, 386 01 Strakonice I
Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
Hornoměstská 35, 594 01 Velké Meziříčí
Střední škola řemeslná Jaroměř Domov mládeže(provozovna Náchod)
Studničkova 260, 551 01 Jaroměř-Pražské Předměstí
Střední škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf
Bratislavská 2166, 407 47 Varnsdorf
Střední škola služeb a řemesel Stochov
Jaroslava Šípka 187, 273 03 Stochov
Střední škola spojů a informatiky Tábor
Bydlinského 2474, 390 02 Tábor
Střední škola stavební Teplice
Fráni Šrámka 1, 415 01 Teplice-Trnovany
Střední škola stavební Třebíč
Kubišova 9, 674 01 Třebíč-Horka-Domky
Střední škola stavební, Louny
Postoloprtská 2636, 440 01 Louny
Střední škola strojní, stavební a dopravní Liberec
Truhlářská 3, 460 01 Liberec II-Nové Město
Střední škola technická a obchodní Dačice
Strojírenská 304, 380 01 Dačice III
Střední škola technická a řemeslná Hlušice Domov mládeže(provozovna Hradec Králové)
Hlušice 1, 503 56
Střední škola technická Most - Velebudice
Dělnická 21, 434 01 Most-Velebudice
Střední škola technická Praha Domov mládeže(provozovna Praha 4)
Vrbova 34, 147 00 Praha-Braník
Střední škola technická Žďár nad Sázavou - Domov mládeže(provozovna Žďár nad Sázavou)
Komenského 8, 591 01 Žďár nad Sázavou 3
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí Domov mládeže(provozovna Ústí nad Orlicí)
Zahradní 541, 562 01 Ústí nad Orlicí
Střední škola Vimperk
Nerudova 267, 385 01 Vimperk II
Střední škola zahradnická Litomyšl - Domov mládeže(provozovna Svitavy)
T. G. Masaryka 527, 570 01 Litomyšl-Město
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy
Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy IV
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
Poděbradova 842, 537 01 Chrudim IV
Střední škola živnostenská Sokolov - Domov mládeže(provozovna Sokolov)
Mládeže 3, 357 51 Kynšperk nad Ohří
Střední škola, Lomnice nad Popelkou
Antala Staška 213, 512 51 Lomnice nad Popelkou
Střední škola, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Praha 5, Výmolova - Domov mládeže(provozovna Praha 5)
Výmolova 2, 150 00 Praha-Radlice
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Turnov
Skálova 373, 511 01 Turnov
Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Domov mládeže(provozovna Jihlava)
Hálkova 42, 586 03 Jihlava
Střední zahradnická a zemědělská škola Antonína Emanuela Komerse Děčín
Českolipská 123, 405 02 Děčín XXVII-Březiny
Střední zdravotní škola a Obchodní akademie Rumburk Domov mládeže(provozovna Děčín)
Sukova 6, 408 01 Rumburk 1
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb - Domov mládeže(provozovna Cheb)
Javorová 7, 350 02 Cheb
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod - Domov mládeže(provozo
Husova 3023, 580 01 Havlíčkův Brod
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
Poděbradská 2, 360 01 Karlovy Vary