logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,1065038 14,4356754 Mobilní domy http://www.dum-mobilni.cz
náhled www - webshot.jpg

Mobilní domy

Představujeme Vám žhavou novinku na našem trhu. Jde o obytná vozidla pro volný čas – mobilní domy, běžně známé jako mobilheimy, patrové mobil heimy, montované domy, mobilhausy, mobilhomy, mobilhousy a další. Říkáte si, o jakou novinku jde, když tento typ bydlení znáte již dlouhá léta? Na jednu stranu máte pravdu. Něco podobného už tu opravdu bylo. Ale nový mobilní dům vnáší zaručenou kvalitu tohoto druhu bydlení. Dalo by se říci, že jde o jistý druh „dřevostavby“, ovšem mobilní. Tyto nové pojízdné domky jsou navíc levné a přitom kvalitní. Mobilní domy prodej nabízí také luxusní varianty, které ocení i náročnější klienti.

Web: http://www.dum-mobilni.cz


Adresa: Mobilní domy U Výstaviště 138/3
13000  Praha 7 Holešovice http://www.dum-mobilni.cz


mobil: +420 739 835 737

mail: info@dum-mobilni.cz

Kategorie

Klíčová slova

mobilní, domy, bydlení, levné, dřevostavby, celoroční, mobilheim

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz

Fakturační údaje:

Best Art, s. r. o.

Vinohradská 2029/124
130 00 Praha 3 Vinohrady

IČ: 24318957

DIČ: CZ24318957

Plátce DPH