logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0139957 14,606137 Rehabilitace REHASPORT s.r.o. http://www.rehabilitace.rehasport.cz
náhled www - webshot.jpg

Rehabilitace REHASPORT s.r.o.

V široké nabídce našich služeb naleznete poúrazovou a pooperační rehabilitaci, sportovní fyzioterapii, procedury fyzikální terapie, ale také komplexní terapii lymfedému. Dále nabízíme zdravotní cvičení a ergonomické poradenství. Naše terapeutické služby jsou určeny pro široké věkové spektrum klientů - od dětí staršího školního věku až po seniory a náš terapeutický tým je tvořen vysokoškolsky vzdělanými odborníky z oboru fyzioterapie, kteří jsou zárukou vysoké kvality poskytované péče.

Web: http://www.rehabilitace.rehasport.cz


Adresa: Rehabilitace REHASPORT s.r.o. Květnového povstání 21
10300  Praha 10 - Benice http://www.rehabilitace.rehasport.cz


mobil: +420 602 777 701

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz